![article image](https://poreiatheatre.com/media/_thumbs/blog/articles/8327_Patroklos_Skafidas.jpg.1100x620_q85_crop_upscale.jpg)
Αγαπητοί θεατές,
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι η αυριανή παράσταση " Ο Κοτζάμπασης του Καστρόπυργου" δυστυχώς αναβάλλεται, κατόπιν της οδηγίας των Αρχών λόγω των έκτακτων συνθηκών.
Οι παραστάσεις θα ξεκινήσουν κανονικά από την Πέμπτη 27/01/2022 εφόσον το επιτρέπουν οι συνθήκες. Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας μέσω email ή μέσω του τηλεφωνικού μας κέντρου για την αλλαγή των εισιτηρίων σας σε όποια ημερομηνία επιθυμείτε (ώρες λειτουργίας ταμείου: Τρίτη έως Κυριακή 14:00-20:00).
Παρακαλούμε σημειώστε ότι το τηλεφωνικό μας κέντρο εκτάκτως θα παραμείνει κλειστό σήμερα Τρίτη 25/1 και αύριο Τετάρτη 26/1/2022.
Σας ευχαριστούμε πολύ για την κατανόηση.