![article image](https://poreiatheatre.com/media/_thumbs/blog/articles/0462-Patroklos_Skafidas.jpg.1100x620_q85_crop_upscale.jpg)
Ο Κοτζάμπασης του Καστρόπυργου» του Καραγάτση, που δεν παρουσιάστηκε ζωντανά αλλά διαδικτυακά πέρυσι από τη σκηνή του Εθνικού, βρίσκει στο θέατρο Πορεία την πραγματική του διάσταση: Η παράσταση με την υπογραφή του Δημήτρη Τάρλοου αποτελεί ένα εξαιρετικό δείγμα μιας δουλειάς συνόλου. Ο Γιώργος Χριστοδούλου και ο Δημήτρης Ήμελλος συμβάλλουν καθοριστικά.
Μυρτώ Λοβέρδου, 11.1.2021, Τα Νέα
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Περισσότερα για την παράσταση και αγορά εισιτηρίων: