![article image](https://poreiatheatre.com/media/_thumbs/blog/articles/BC5007A2-E52C-4ED9-AF53-044808CBB1EB.jpeg.1100x620_q85_crop_upscale.jpg)
Μετά λύπης μας σας ανακοινώνουμε την ακύρωση των παραστάσεων του "Κοτζάμπαση του Καστρόπυργου" για την εβδομάδα από 5/1/2022 έως και 14/1/2022 λόγω κρούσματος covid.
Παρακαλώ επικοινωνήστε με το ταμείο για την αλλαγή των εισιτηρίων σας, στα τηλέφωνα: 210 8210991, 210 8210082 ή στο info@poreiatheatre.com
Σας ευχαριστούμε για την υποστήριξη,
Θέατρο Πορεία
**Σύμφωνα με τα μέτρα που έχουν ανακοινωθεί, για την είσοδό σας στον χώρο είναι υποχρεωτική η επίδειξη πιστοποιητικού εμβολιασμού (τουλάχιστον 14 ημερών) ή νόσησης (έως 6 μήνες από τη διάγνωση). Επίσης η χρήση προστατευτικής μάσκας είναι υποχρεωτική κατά την είσοδο στο θέατρο, καθώς και κατά τη διάρκεια της παράστασης. Για περισσότερες πληροφορίες δείτε εδώ.