18 Μαΐου 2019
Το Ευχαριστημένο στη Σύρο για φιλανθρωπικό σκοπό στις 11/6
![article image](https://poreiatheatre.com/media/_thumbs/blog/articles/%CE%A4%CE%BF_%CE%B5%CF%85%CF%87%CE%B1%CF%81%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%B7%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CE%BF_photo_Vasia_Anagnostopoulou.jpg.1100x620_q85_crop_upscale.jpg)
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
Το μυθιστόρημα της Μαρίνας Καραγάτση σε σκηνοθεσία του Δημήτρη Τάρλοου, θα παρουσιαστεί στη Σύρο, στο θέατρο Απόλλων, σε συνεργασία με τον Δήμο Σύρου - Ερμούπολης, την Τρίτη 11 Ιουνίου στις 21:30.
Η παράσταση θα πραγματοποιηθεί με την αρωγή του Ιδρύματος «Αντώνιος Ε. Κομνηνός» και όλα τα έσοδά της θα διατεθούν στο «Σύλλογο Καρκινοπαθών και Φίλων Κυκλάδων».
Αγορά Εισιτηρίων "Το Ευχαριστημένο"