28 Σεπτεμβρίου 2015
Αλ. Αϊδίνη και Λ. Δροσάκη απέσπασαν το βραβείο «Ελευθερία Σαπουντζή»
![article image](https://poreiatheatre.com/media/_thumbs/blog/articles/12047134_1139089229437927_7688710214833093741_n_RJ7bbjE.jpg.1100x620_q85_crop_upscale.jpg)
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
Στην τελετή που πραγματοποιήθηκε στο θέατρο της Οδού Κεφαλληνίας, το βράδυ της Δευτέρας, η επιτροπή που αποτελείτο φέτος από τους Αντώνη Αντύπα , Ράνια Οικονομίδου, Δηώ Καγγελάρη, Γιάννη Καλαβριανό και Γιώργο Δεπάστα, αποφάσισε ομόφωνα να απονείμει το βραβείο στην Αλεξάνδρα Αϊδίνη και τη Λένα Δροσάκη , τόσο για τη μέχρι τώρα έντονη πορεία τους στο θέατρο, για το ήθος τους, αλλά και τις φετινές λαμπερές παρουσίες τους στη σκηνή. Την απονομή πραγματοποίησε η Μπέτυ Αρβανίτη.