06 Φεβρουαρίου 2019
2018 Τα βραβεία των αναγνωστών: Ανδρικός ρόλος στο θέατρο
![article image](https://poreiatheatre.com/media/_thumbs/blog/articles/%CE%93%CE%B9%CE%BF%CF%8D%CE%B3%CE%BA%CE%B5%CF%81%CE%BC%CE%B1%CE%BD_18_Vasia_Anagnostopoulou.jpg.1100x620_q85_crop_upscale.jpg)
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
Οι αναγνώστες της Athens Voice ψήφισαν για τον καλύτερο ανδρικό ρόλο στο θέατρο και το 1ο βραβείο πήρε ο Γιάννης Στάνκογλου για τον ρόλο του ως «Γιούγκερμαν» στην ομώνυμη παράσταση του θεάτρου Πορεία, σε σκηνοθεσία Δημήτρη Τάρλοου.
Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο στην Athens Voice
Aγορά εισιτηρίων: «Γιούγκερμαν»