13 Νοεμβρίου 2018
4 βραβεία για την "Αγριόπαπια"
![article image](https://poreiatheatre.com/media/_thumbs/blog/articles/unnamed_aTCH7k9.jpg.1100x620_q85_crop_upscale.jpg)
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
Ευχαριστούμε πολύ το κοινό που και φέτος επέλεξε παράστασή μας για τα Θεατρικά Βραβεία του περιοδικού «Αθηνόραμα»! Η «Αγριόπαπια» βρέθηκε ανάμεσα στους νικητές συνολικά 4 φορές: 3ο βραβείο καλύτερης παράστασης, 2ο βραβείο σκηνοθεσίας στον Δημήτρη Τάρλοου, 3ο βραβείο μουσικής σύνθεσης στη Nalyssa Green, 1ο βραβείο σχεδιασμού φωτισμού στον Αλέκο Αναστασίου.