16 Σεπτεμβρίου 2018
Παρουσίαση ρεπερτορίου για τη σεζόν 2018-19
![article image](https://poreiatheatre.com/media/_thumbs/blog/articles/IMG_92121mb.jpg.1100x620_q85_crop_upscale.jpg)
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
Το Σάββατο 15 Σεπτεμβρίου και ώρα 12:00 μμ. στο θέατρό μας, έλαβε χώρα η αποκλειστική εκδήλωση για τα μέλη, τους φίλους και τους υποστηρικτές του θεάτρου Πορεία, καθώς και η παρουσίαση του ρεπερτορίου της σεζόν 2018-2019.
Σας ευχαριστούμε που είστε εδώ.
Σας ευχαριστούμε που μας δίνετε τη δυνατότητα να είμαστε κι εμείς εδώ!
Γίνετε Μέλος, Φίλος ή Υποστηρικτής