04 Ιουνίου 2018
ΓΙΟΥΓΚΕΡΜΑΝ | H προπώληση ξεκίνησε!
![article image](https://poreiatheatre.com/media/_thumbs/blog/articles/gphotobest_copy.jpg.1920x1080_q85.jpg.1100x620_q85_crop_upscale.jpg)
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
Το μυθιστόρημα που θεωρείται το πλέον εντελές και συναρπαστικό του συγγραφέα Μ. Καραγάτση ανεβαίνει στο θέατρο Πορεία, σε σκηνοθεσία Δημήτρη Τάρλοου. Εισιτήρια διατίθενται με προσφορά προπώλησης: Εισιτήρια VIP ζώνης 22€, Α’ ζώνης 17€, Β’ ζώνης 15€ (αρχική τιμή 25€, 20€ και 17€ αντίστοιχα) μέχρι και τις 4 Ιουλίου.
Αγορά Εισιτηρίων «Γιούγκερμαν»